Lider Recep Tayyip Erdoğan’dan İbrahim Çolak ve Ferhat Arıcan’a tebrik telefonu

Mersin’de düzenlenen Avrupa Erkekler Artistik Cimnastik Şampiyonası’nda ulusal atlet İbrahim Çolak; halka aletinde, Ferhat Arıcan ise paralel aletinde altın madalyanın sahibi oldu. Lider Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ulusal atletleri telefonla arayarak tebriklerini lisana getirdi. Ulusal atletler ise kendilerini hiçbir vakit yalnız bırakmayan Lider Erdoğan’a, takviyelerinden ötürü teşekkür etti.

“SİZLERE DAYANAKLARIMIZ DEVAM EDECEK”

Lider Erdoğan, Çolak’la yaptığı telefon görüşmesinde, “Tebrik ediyorum, gözlerinden öpüyorum. Muvaffakiyetlerinizin devamı diliyorum. Bundan sonrada sizlere takviyelerimiz devam edecek. Bu muvaffakiyetleri siz gösterdikçe, bizim vazifemiz daha da artacak” dedi.

İbrahim Çolak da verdikleri dayanaklardan ötürü Lider Erdoğan’a teşekkür ederek, “Ülkemizde düzenlenen şampiyonada altın madalya kazandığımız için çok memnunum. Omuz rahatsızlığım vardı. Dünya Şampiyonasından sonra birinci yarışmamdı. Benim için çok hoş geçti. Memnunum. Tıpkı vakitte bizi her vakit desteklediniz. Çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir